Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
87,00 netto / 107.01 brutto
| Gramatura | 2 x 19 g/m² |
| Średnica roli | 28 cm |
| Długość roli | 290 m |
| Szerokość roli | 24 cm |
| Materiał | Celuloza |
| Kolor | Niebieski |
| Ilość warstw | 2 |
| Linia | Top |
| Ilość listków | 966 szt. |
| Gofrowanie | Tak |
| Wodotrwałość | Tak |
| Ilość na palecie | 60 zgrzewek |