Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
78,00 netto / 95.94 brutto
| Gramatura | 3 x 18 g/m² |
| Średnica roli | 28 cm |
| Długość roli | 150 m |
| Szerokość roli | 26,5 cm |
| Materiał | Celuloza |
| Kolor | Niebieski |
| Ilość warstw | 3 |
| Linia | Top |
| Ilość listków | 500 szt. |
| Gofrowanie | Tak |
| Wodotrwałość | Tak |
| Ilość na palecie | 54 zgrzewki |