Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
75,00 netto / 92.25 brutto
| Gramatura | 38 g/m² |
| Średnica roli | 28 cm |
| Długość roli | 400 m |
| Szerokość roli | 25 cm |
| Materiał | Makulatura |
| Kolor | Zielony |
| Ilość warstw | 1 |
| Gofrowanie | Tak |
| Wodotrwałość | Tak |
| Ilość na palecie | 48 zgrzewek |