Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
74,00 netto / 91.02 brutto
| Gramatura | 2 x 18 g/m² |
| Średnica roli | 25 cm |
| Długość roli | 240 m |
| Szerokość roli | 24 cm |
| Materiał | Celuloza |
| Kolor | Biały |
| Ilość warstw | 2 |
| Linia | Top |
| Ilość listków | 800 szt. |
| Gofrowanie | Tak |
| Ilość na palecie | 56 |