Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
51,00 netto / 62.73 brutto
| Gramatura | 2 x 18 g/m² |
| Średnica roli | 25 cm |
| Długość roli | 175 m |
| Szerokość roli | 22 cm |
| Materiał | Celuloza |
| Kolor | Biały |
| Ilość warstw | 2 |
| Linia | Top |
| Ilość listków | 760 szt. |
| Gofrowanie | Tak |
| Ilość na palecie | 63 |