Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
117,00 netto / 143.91 brutto
| Gramatura | 50 g/m² |
| Średnica roli | 22 cm |
| Długość roli | 100 m |
| Szerokość roli | 34 cm |
| Materiał | Bawełna |
| Kolor | Biały |
| Ilość warstw | 1 |
| Ilość listków | 217 szt. |
| Wodotrwałość | Tak |
| Ilość na palecie | 90 szt. |