Chemia profesjonalna Merida plus+

Chemia profesjonalna Merida plus+

CHEMIA PROFESJONALNA MERIDA PLUS+

Linia profesjonalnych środków czystości Merida plus+, to koncentraty, które pozwolą utrzymać w czystości różnego rodzaju powierzchnie. To chemia profesjonalna, która doskonale pomaga w myciu bieżącym, a także czyszczeniu gruntownym w: mieszkaniu, pomieszczeniach biurowych, placówkach służby zdrowia, restauracjach i barach, hotelach i pensjonatach, zakładach spożywczych, placówkach oświatowych i szkołach, stacjach benzynowych. Charakteryzuje się przyjemnymi zapachami owocowymi (cytrynowym, grejpfrutowym, pomarańczowym) oraz kwiatowymi. To również specjalistyczne profesjonalne środki do usuwania: plam, gum, pleśni, nieprzyjemnych zapachów, śladów po mazakach i flamastrach. Czyszczenia: kominka i pieca, czy mycia: lodówki, gresu.

Chemia profesjonalna Merida plus+ jest podzielona na pięć podstawowych kolorów, tak aby sam kolor sugerował do czego dana grupa produktów została przeznaczona. 

Butelki i kanistry z kolorem czerwonym to SANITARIATY, czyli cztery podstawowe środki do bieżącego i gruntownego mycia powierzchni łazienkowych, utrzymania higieny urządzeń sanitarnych oraz WC.

Płyny oznaczone Kolorem zielonym to PODŁOGI, a dokładnie środki przeznaczone do mycia marmuru, lastrika, podłóg z kamienia, płytek szkliwionych, ceramiki, PCV oraz paneli podłogowych i ściennych.

MEBLE I SPRZĘTY są oznaczone kolorem niebieskim. Są to środki do mycia mebli matowych lub z połyskiem, szyb i luster, np. Merida Uniwersalin plus+, to skoncentrowany środek o uniwersalnym zastosowaniu do mycia wszelkich powierzchni. Merida Luxin plus+ środek do mycia przedmiotów szklanych oraz porcelanowych. Natomiast Merida Antystatin plus+, środek o podwyższonych właściwościach czyszczących, przeznaczony jest do mycia przedmiotów z tworzyw sztucznych, pleksi oraz powierzchni lakierowanych. Szczególnie zalecany do mycia komputerów, telewizorów, maszyn i urządzeń biurowych. 

Najszersza grupa produktów oznaczona jest kolorem szarym. DOCZYSZCZANIE I POLIMERYZACJA, to w pierwszej kolejności środki do usuwania tłustego brudu w domu warsztacie, jak również przemyśle. Środki do usuwania tłustych, spieczonych zabrudzeń, które skutecznie czyszczą grille, piekarniki, rożna, ruszta oraz płyty grzewcze kuchenek gazowych. Płyny eliminujące odory, zapachy spalenizny i zwierzęce. 
Butelki i kanistry w kolorze szarym to również środki do usuwania starego wielowarstwowego brudu w warsztatach samochodowych, hala fabrycznych itp. Środki do gruntownego mycia mocno zabrudzonych podłóg i powierzchni, usuwają stare pasty oraz warstwy polimerowe. Środki na bazie polimerów do nabłyszczania i zabezpieczania podłóg z gumolitów, linoleum oraz środek do myci i pielęgnacji podłóg zabezpieczonych powłokami polimerowymi, które utrwalają warstwę polimerową. 

Kategoria piąta to DEZYNFEKCJA, czyli specjalistyczne produkty do dezynfekcji i mycia powierzchni oraz urządzeń w obszarze medycznym o spektrum działania: grzybobójczym, bakteriobójczym i wirusobójczym. 

Zapraszamy do zapoznania się z profesjonalną linia środków Merida, a w przypadku pytań służymy praktyczną pomocą.