Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
397,00 netto / 488.31 brutto
Zachowanie gwarancji wymaga stosowania zasad czyszczenia i konserwacji opisanych w warunkach gwarancji (do pobrania) oraz stosowania oryginalnych wkładów eksploatacyjnych.
| Wysokość | 28,5 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Głębokość | 9,5 cm |
| Materiał | Stal nierdzewna matowa |
| Dozowanie | Automatyczne |
| Pojemność | 1000 ml |
| Montaż | Naścienny |
| Zasilanie | 4 baterie R14 lub zasilacz sieciowy |